zamknij reklamę

NOWY REGULAMIN AP CZARNI SOSNOWIEC

NOWY REGULAMIN AP CZARNI SOSNOWIEC

Regulamin

Każdy rodzic/opiekun zobligowany jest do zapoznania się z regulaminem Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec. Zgłoszenie dziecka do jednego z zespołów naszej Akademii oznacza akceptację warunków zawartych w niniejszym regulaminie i stosowania się do jego ustaleń.

§1. Zasady ogólne

 1. Warunkiem przyjęcia do Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec (zwaną dalej Akademią Piłkarską) jest wypełnienie i podpisanie deklaracji członkowskiej (dostępnej u trenera danego zespołu/rocznika) oraz wykonanie badań lekarskich niezbędnych przy wysiłku sportowym, powtarzanych, co pół roku na zlecenie klubu.
 2. Deklaracja członkowska określa status zawodników jako członków-uczestników KKS „Czarni” Sosnowiec (zgodnie z pkt. 4, § 12,Rozdz. III Statutu KKS „Czarni” Sosnowiec)
 3. Członkostwo w Akademii Piłkarskiej ma charakter odpłatny i dobrowolny.
 4. Opłata członkowska wynosi 60zł/miesiąc i uiszczana jest w sekretariacie klubu.
 5. Składka członkowska opłacana jest 11 miesięcy w roku. W związku z powyższym lipiec jest miesiącem bezskładkowym. Składka członkowska nie podlega zmniejszeniu bądź umorzeniu w przypadku wyjazdów np. w okresie ferii bądź wakacji.
 6. Składka ta nie jest opłatą za jakąkolwiek usługę świadczoną przez Akademię Piłkarską a świadomą formą wsparcia Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec.
 1. brak udziału w zajęciach nie zwalnia z opłaty członkowskiej,
 2. składka członkowska może zostać umorzona lub zmniejszona tylko i wyłącznie w przypadku udokumentowanej przebytej choroby (zaświadczenie lekarskie) lub kontuzji- trwającej ponad miesiąc bądź udokumentowanej trudnej sytuacji materialnej za zgodą Zarządu KKS Czarni Sosnowiec w terminie 10 dniu od zakończenia choroby/kontuzji.
 3. Członkowie Akademii Piłkarskiej którzy zalegają z płatnościami przez okres 3 miesięcy będą automatycznie skreśleni z listy zawodników.
 4. w przypadku nie zgłoszonej nieobecności trwającej dłużej niż miesiąc trener prowadzący wykreśla danego zawodnika/-czkę z listy członków Akademii Piłkarskiej. Wobec powyższego ponowne przyjęcie zawodnika/-czkę w poczet członków Akademii Piłkarskiej, a co za tym idzie na zajęcia treningowe jest możliwe poprzez uregulowanie zaległości oraz uiszczenie opłaty za następny miesiąc z góry.
 5. W przypadku zalegania z płatnościami składek członkowskich Zarząd klubu lub osoba upoważniona ma prawo wysłać ponaglenie dotyczące uregulowania opłat.                                                               7. Zasady opłacania składek w przypadku rodzeństwa trenującego w Akademii Piłkarskiej:

a) dwoje dzieci- 1 dziecko 60zł, 2 dziecko 30zł

b) troje dzieci – 1 dziecko 60zł, 2 dziecko 60zł, 3 dziecko-gratis

8. W przypadku rezygnacji dziecka z udziału w zajęciach, rodzic zobowiązany jest powiadomić Klub pisemnie lub mailowo.

9. Zgodnie z planem szkolenia w AP KKS Czarni Sosnowiec corocznie, w kategorii wiekowej U- 14 (przejście z kat. Młodzik do kat.Trampkarz), następuje selekcja zawodników w oparciu o:

a) testy motoryczne,

b) testy techniki specjalnej,

c) subiektywną ocenę Trenera prowadzącego.

Testy są obowiązkowe i mają charakter odpłatny.

Powyższe działania mają zadanie wyselekcjonować kadrę zawodników przygotowanych do realizacji założeń i celów szkoleniowych na ostatnim etapie szkolenia w klubie (etap kolektywny).

§2. Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów zawodników/-czek AP KKS Czarni Sosnowiec

 1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich koncentrację.

2. Podczas meczów i treningów rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

3. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu muszą zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

5. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami wątpliwościami zgłaszają się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera - koordynatora Akademii Piłkarskiej.

6. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

7. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do terminowego opłacania składek do l5-go dnia każdego miesiąca. Akademia Piłkarska nie zwraca pieniędzy za nieobecności zawodnika na zajęciach

8. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do zapoznania ze statutem klubu dostępnym w sekretariacie klubu.

§3. Postanowienia Końcowe

1. Akademia Piłkarska zastrzega sobie prawo zmiany w regulaminie.

2. Akademia Piłkarska zastrzega sobie prawo do zwiększenia opłaty członkowskiej w zależności od sytuacji- po uprzednim poinformowaniu rodziców/opiekunów.

3. Nieprzestrzeganie lub rażące naruszenie któregoś z punktu regulaminu jest podstawą do ustania członkostwa ze skutkiem natychmiastowym.

4. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem ma zastosowanie statut klubu KKS Czarni Sosnowiec bądź uchwała Zarządu KKS Czarni Sosnowiec.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij