zamknij reklamę

PODZIAŁ GRUP 2003

PODZIAŁ GRUP 2003

Podział grup 2003

Grupa A:

Pałgan, Nowak: Maslof, Tokarski, Bartyzel, Ziółkowski, Madejczyk, Ogorzałek, Prokopek, Ejsmond, Witczak, Wiśniewski, Gładecki, Błach, Bajbak,  Iwanow, Szymczak, Sobczyk, Chwila, Piątkowski, Ornat, (Sobczyński O.)

Grupa B:

Wojtal, Kotuliński, Korzus, Bębenek, Siata, Bieroński, Musialik, Marek, Pytlik, Stachowicz, Bednarski, Łysakowski

Każdego miesiąca sprawdzana będzie frekwencja na treningach jeżeli frekwencja w grupie A spadnie poniżej 70% zawodnik zostanie przeniesiony do grupy B (za wyjątkiem choroby i kontuzji). Ta sama sytuacja jeżeli powtórzy się w grupie B dwa razy w miesiącu zawodnik wykreślany jest z klubu. Zarówno zaangażowanie i zachowanie na treningach będzie miało wpływ na miejsce w grupie. Ważne znaczenie ma rzetelne prowadzenie zeszytów od marca będą sprawdzane wyrywkowo.

Na mecze sparingowe powoływana będzie kadra do 20 zawodników a na mecze ligowe już tylko 18 zawodników. 

Przypominamy o zapoznaniu się z regulaminem zawodnika AP Czarni. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij