zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:5
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
6:0
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:3
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
0:0
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
3:1
AZS Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
0:2
Medyk Konin
AZS Wrocław
8:0
Unifreeze Górzno
Mitech Żywiec
1:2
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Górnik Łęczna
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
6:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:9
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
2:2
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
0:7
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
Czwórka Wosztyl.eu Radom
1:1
AZS Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
3:1
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
0:2
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
7:0
Unifreeze Górzno
Górnik Łęczna
6:0
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
4:3
Czwórka Wosztyl.eu Radom
AZS Wrocław
0:6
Medyk Konin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
2:4
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
0:1
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
1:0
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
AZS Wrocław
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:6
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
4:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Mitech Żywiec
0:4
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
10:0
Unifreeze Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
0:1
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
0:3
Medyk Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
3:1
Olimpia Szczecin
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:3
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
3:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Unifreeze Górzno
1:10
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
1:0
AZS Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
0:3
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
1:1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
1:0
AZS Wrocław
Unifreeze Górzno
0:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
UKS SMS Łódź
1:0
AZS UJ Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:8
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
2:2
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
0:0
UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
9:0
Unifreeze Górzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:4
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
3:2
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
3:0
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:5
Medyk Konin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
2:2
Unifreeze Górzno
AZS Wrocław
2:2
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
3:4
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
6:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Mitech Żywiec
0:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
1:3
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
1:0
Unifreeze Górzno
Górnik Łęczna
6:0
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
3:1
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
2:5
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
2:2
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
2:1
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
5:0
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
2:1
AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec
4:0
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
0:6
Górnik Łęczna
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:0
Mitech Żywiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
3:3
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Unifreeze Górzno
AZS Wrocław
2:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Medyk Konin
4:1
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
10:0
Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Unifreeze Górzno
0:2
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
4:0
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
4:8
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
4:4
Mitech Żywiec
Medyk Konin
4:0
AZS Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
1:0
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
1:1
Unifreeze Górzno
UKS SMS Łódź
3:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
AZS Wrocław
0:2
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
3:1
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Medyk Konin
5:0
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
1:2
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
4:1
Mitech Żywiec
Unifreeze Górzno
1:3
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
0:5
AZS PWSZ Wałbrzych
Czwórka Wosztyl.eu Radom
2:3
Olimpia Szczecin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
3:2
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
3:0*
Unifreeze Górzno
Czarni Sosnowiec
1:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
AZS Wrocław
0:4
Mitech Żywiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
1:6
Górnik Łęczna
Czwórka Wosztyl.eu Radom
1:4
Unifreeze Górzno
Mitech Żywiec
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
1:1
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
0:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:8
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
3:0
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
1:1
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
7:0
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
8:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
UKS SMS Łódź
1:0
Mitech Żywiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław
0:1
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
5:0
Czwórka Wosztyl.eu Radom
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
2:3
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
2:0
Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin
2:1
AZS Wrocław
Czwórka Wosztyl.eu Radom
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
1:1
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
5:0
UKS SMS Łódź
Unifreeze Górzno
2:2
Czwórka Wosztyl.eu Radom
AZS UJ Kraków
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
3:3
Mitech Żywiec
Medyk Konin
0:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
4:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Czarni Sosnowiec
1:0
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
2:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
1:2
Medyk Konin
Mitech Żywiec
2:0
Unifreeze Górzno
AZS Wrocław
4:0
AZS UJ Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:0
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
0:3
AZS Wrocław
Czwórka Wosztyl.eu Radom
0:0
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
1:3
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
1:5
Unifreeze Górzno
Medyk Konin
4:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
1:5
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
2:1
Czwórka Wosztyl.eu Radom
Mitech Żywiec
4:3
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
0:2
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
2:0
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
2:2
Olimpia Szczecin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
- : -
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
- : -
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
- : -
Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
- : -
Unifreeze Górzno
Czwórka Wosztyl.eu Radom
- : -
AZS Wrocław
UKS SMS Łódź
- : -
Olimpia Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij