zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
2:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS Wrocław
2:0
GOSiR Piaseczno
Mitech Żywiec
1:1
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
0:3
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
2:3
AZS PWSZ Wałbrzych
KKPK Medyk Konin
5:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:4
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
0:3*
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
1:1
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
4:1
UKS SMS Łódź
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:4
KKPK Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
4:0
Mitech Żywiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
1:3
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
6:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS UJ Kraków
0:1
GOSiR Piaseczno
UKS SMS Łódź
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
8:0
AZS Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
0:12
KKPK Medyk Konin
GOSiR Piaseczno
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
2:5
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
4:0
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:3
UKS SMS Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
4:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
Olimpia Szczecin
1:2
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
8:0
GOSiR Piaseczno
Czarni Sosnowiec
4:0
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
2:0
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
0:4
Górnik Łęczna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:5
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
1:1
UKS SMS Łódź
AZS Wrocław
4:1
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:3
Olimpia Szczecin
KKPK Medyk Konin
3:1
Czarni Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
5:5
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
1:3
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
0:0
GOSiR Piaseczno
Mitech Żywiec
1:0
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
1:7
KKPK Medyk Konin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
0:1
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
1:3
AZS PWSZ Wałbrzych
KKPK Medyk Konin
3:0*
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
0:1
UKS SMS Łódź
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:4
Górnik Łęczna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
0:6
KKPK Medyk Konin
Górnik Łęczna
3:1
AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec
4:1
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
7:1
GOSiR Piaseczno
AZS PSW Biała Podlaska
1:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
2:0
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
0:4
Górnik Łęczna
AZS Wrocław
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
1:0
Mitech Żywiec
KKPK Medyk Konin
3:1
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
0:1
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
0:2
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
0:3
KKPK Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:8
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
1:1
GOSiR Piaseczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
UKS SMS Łódź
GOSiR Piaseczno
2:1
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
2:3
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
4:2
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
0:7
KKPK Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
AZS UJ Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
14:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Czarni Sosnowiec
3:2
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
0:6
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
3:2
GOSiR Piaseczno
UKS SMS Łódź
1:6
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
0:5
AZS PWSZ Wałbrzych
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:0
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
1:2
KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
5:0
Mitech Żywiec
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
4:0
Olimpia Szczecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:0
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
2:0
GOSiR Piaseczno
Olimpia Szczecin
2:4
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
0:2
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
4:1
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
0:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:1
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
2:0
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:1
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
3:2
Czarni Sosnowiec
GOSiR Piaseczno
1:5
KKPK Medyk Konin
AZS Wrocław
0:0
UKS SMS Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
1:5
KKPK Medyk Konin
Olimpia Szczecin
3:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
4:0
GOSiR Piaseczno
UKS SMS Łódź
4:0
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
0:4
AZS Wrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
4:0
Olimpia Szczecin
KKPK Medyk Konin
3:0
UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska
0:2
Górnik Łęczna
GOSiR Piaseczno
0:3
Czarni Sosnowiec
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
1:1
Mitech Żywiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Szczecin
0:0
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska
2:1
GOSiR Piaseczno
AZS PWSZ Wałbrzych
0:0
AZS Wrocław
UKS SMS Łódź
2:1
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
1:4
KKPK Medyk Konin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:1
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
2:4
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
2:0
Czarni Sosnowiec
KKPK Medyk Konin
5:0
Olimpia Szczecin
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
4:1
AZS UJ Kraków
Sztorm AWFiS Gdańsk
3:1
GOSiR Piaseczno
Olimpia Szczecin
3:0
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
2:4
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
1:5
KKPK Medyk Konin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
GOSiR Piaseczno
1:2
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
2:2
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
2:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
UKS SMS Łódź
5:2
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
5:1
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:3
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław
1:3
KKPK Medyk Konin
Mitech Żywiec
1:4
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
1:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
Górnik Łęczna
4:0
UKS SMS Łódź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
3:2
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS Wrocław
0:2
Górnik Łęczna
GOSiR Piaseczno
4:3
Mitech Żywiec
KKPK Medyk Konin
5:0
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UJ Kraków
2:1
GOSiR Piaseczno
Mitech Żywiec
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
1:1
KKPK Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
1:1
AZS Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSiR Piaseczno
KKPK Medyk Konin
9:1
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:0
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:2
GOSiR Piaseczno
KKPK Medyk Konin
2:1
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
7:1
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
0:1
AZS PWSZ Wałbrzych
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij