zamknij reklamę

REGULAMIN DLA ZAWODNIKA - proszę zawodników o zapoznanie się.

REGULAMIN DLA ZAWODNIKA - proszę zawodników o zapoznanie się.

REGULAMIN ZAWODNIKA AP CZARNI SOSNOWIEC

1.Każdy zawodnik Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec ma obowiązek godnego reprezentowania klubu zarówno na boisko jak i w życiu codziennym.

2.Zachowanie codzienne powinno charakteryzować się szacunkiem do kolegów trenerów oraz osób, które spotykamy na terenie klubu.

3.Zawodnik Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec powinien charakteryzować się poszanowaniem innych zawodników zarówno we własnym zespole jak też drużynie przeciwnika. Zawsze przestrzegając zasady Fair Play oraz dobrego wychowania.

5.Zawodnik Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec zobowiązuje się do systematycznego uczestnictwa w treningach oraz zawodach sportowych. Powinien charakteryzować się: punktualnością , zdyscyplinowaniem, obowiązkowością, kulturą osobistą.

6. Na zajęcia zawodnik przychodzi zawsze 15 minut przed rozpoczęciem treningu, zajmując miejsce w szatni.

7.Zawodnik Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec jest zobowiązany do wykonywania poleceń dotyczących realizacji ćwiczeń w czasie treningu oraz przestrzeganie zasad ich wykonania.

8.Zawodnik zobowiązany jest o dbanie o sprzęt sportowy oraz przyrządy treningowe . Zawodnik po każdych zajęciach zbiera sprzęt sportowy chyba, że trener wyda inne polecenie.

9.W czasie zajęć treningowych wszyscy zawodnicy ćwiczą w jednakowym sprzęcie. Koszulki są włożone do spodenek, a getry podciągnięte obowiązkowa zawodnik posiada ochraniacze oraz butelkę z wodą.

10.Zawodnik klubu ma kategoryczny zakaz grania oraz trenowania w innym klubie sportowym. Wszelka inna aktywność sportowa tj. obozy sportowe, zawody międzyszkolne powinny być konsultowane z trenerem.

11.Każdy zawodnik dba o higienę osobistą. W tym celu na każdy trening ma odpowiednio przygotowany sprzęt treningowy. A po treningu korzysta z prysznica.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij